Zarób z Nami swój pierwszy milion!

Szanowni Państwo, oferujemy nieruchomości, dzięki którym zarobicie swój pierwszy milion!

Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym

Nie jest tajemnicą że na nieruchomościach zarabia się dużo. Jest to trend ogólnoświatowy i wszędzie na świecie duże fortuny powstały na handlu nieruchomościami. Wbrew pozorom nie trzeba dużych nakładów aby osiągnąć cel.

Doskonale to tego nadają się nieruchomości zadłużone z nieuregulowanym stanem prawnym. Oferujemy Państwu około 50 nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym i na każdej z nich można zarobić co najmniej kilkuletnią pensję!, a nawet milion!

Schemat działania jest bardzo prosty.

Kupujemy zadłużoną nieruchomość za ułamek ceny, np 10%. W dalszej kolejności należy z wierzycielami zawrzeć porozumienia co do spłaty na poziomie ok 20-40% ich wierzytelności w zamian za usunięcie hipotek.

W ten sposób można pozyskać nieruchomość za 50-60% jej realnej wartości, gdyż alternatywą dla wierzycieli jest egzekucja komornicza która trwa średnio 4-5 lat i po kosztach wierzyciel dostaje ok właśnie 50-60 % swoje wierzytelności. My oferujemy więc to samo ale w szybkim czasie!

Wierzyciel jest zadowolony bo nie czeka 5 lat na pieniądze od komornika, a Ty Kliencie zarabiasz ok 40 % na każdej nieruchomości! 40 % z ceny rynkowej!

To stopa zwrotu nie możliwa do osiągnięcia nawet przy atrakcyjnym zakupie nieruchomości. Odrobina ryzyka? Zawsze się opłaca.

Wypełnij formularz kontaktowy, my podeślemy Ci ofertę nieruchomości.

Możemy biznes zrobić wspólnie, możemy przeprowadzić za Ciebie cały proces inwestycji za 10% zysku! Nasze oferty zaczynają się od 25 tyś pln za nieruchomość!

1

Wypełnij formularz

Dzięki temu lepiej zoruzmiemy Twoje oczekiwania inwestycyjne i będziemy mogli znaleźć najlepszą nieruchomość

2

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Gwarantujemy odpowiedź i propozycję zakupu nieruchomości w ciągu 24 h!

3

Podejmij decyzję

Sprawdź naszą ofertę i zacznij inwestować w nieruchomości z ponadprzeciętną stopą zwrotu

  Wypełnij formularz kontaktowy i uzyskaj więcej informacji. Odpowiemy na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.

  Sprawdź dostępne nieruchomości

  Zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnie dostępnych nieruchomości. Lista jest cały czas w trakcie aktualizacji, dlatego w przypadku chęci współpracy zapraszamy do kontaktu.

  Top Estate Nieruchomości

  Dane kontaktowe:


  Top Estate

  © Top Estate. All rights reserved.
   Stworzone przez Ameti Technology.

  Adres:


  Gdańsk, Polska
  Zarób z Nami pierwszy milion